?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 October 2009 @ 07:37 pm
Reklama forum o JE  
Tak jakoś wyszło, że mnie tu przysłano XD

Polskie forum o Johnny's Entertainment w końcu otwarte! Znajdziecie tutaj szereg informacji zarówno o zespołach jak i aktorach wywodzących się z agencji. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o swoich idolach lub skorzystać z działu z mediami - zapraszamy. Jeśli uważasz, że możesz nam pomóc w jej uzupełnianiu i chciałbyś sam zostać uploaderem lub moderaterem - zapraszamy tym bardziej :D

Aby uzyskać dostęp do forum wystarczy się zarejestrować i napisać posta w temacie powitalnym akceptując tym samym regulamin.

Mimo, że forum założone jest na międzynarodowym serwerze i anglojęzycznym skrypcie powinniście się szybko przyzwyczaić - wbrew pozorom sporo on ułatwia.

Nie bójcie się zakładać również tematów jeśli będą one zgodne z regulaminem i pisać!
Pomimo tego, że forum nie jest jeszcze dopięte na ostatni guzik i dopiero się rozbudowujemy to mamy nadzieję, że zagościcie i u nas i pomożecie nam je dalej rozwijać. Zapraszam pod adres:

http://johnnys.crazy4us.com/
 
 
 
riwethielriwethiel on October 26th, 2009 08:04 pm (UTC)
Nie moge sie tutaj nie zgodzic XD Polski fandom naprawde potrafi byc -zuy-, ale mimo wszystko postanowilysmy sprobowac~ Im wiecej doinformowanych ludzi i fanek dluzej siedzacych w fandomie tym mniej glupot na forum, right~ ;)
(Deleted comment)
riwethielriwethiel on October 26th, 2009 08:20 pm (UTC)
Takich ludzi u nas na forum sie gnebi XD W ogole regulamin powinien mowic sam za siebie~
To moze jednak? X3 Jakos nie mamy jeszcze specjalisty od KT, hoho~ XD
riwethielriwethiel on October 26th, 2009 08:42 pm (UTC)
Chyba mi zjadlo Twoj komentarz ^^; Ale chociaz na maila go dostalam :D
Super, ze sie rejestrujesz, bo naprawde nam brakowalo kogos od KT. W koncu sie ktos biedakami zjamie i moze zrobi normalne profile czy cos XD
I nie bede musiala calych mediow sama uploadowac<3!